Geri Ödeme ve İade Politikası

Genel Bakış

İade ve değişim politikamız 30 gündür. Satın alma işleminizden 30 gün geçmişse, size tam bir geri ödeme veya değişim yapamayız.

İade Koşulları

İade için ürününüzün kullanılmamış ve size ulaştığında aldığınız aynı durumda olması gerekir. Ayrıca orijinal ambalajında olması gerekir. Hızla bozulabilen gıda, çiçek, gazete veya dergi gibi bazı ürünlerin iadesi yapılmaz. Kişisel bakım ürünleri, tehlikeli maddeler veya yanıcı sıvılar veya gazlar gibi ürünleri de kabul etmiyoruz.

İade Edilemeyen Diğer Ürünler:

  • Hediye kartları
  • İndirilebilir yazılım ürünleri
  • Bazı sağlık ve kişisel bakım ürünleri

İadenizi tamamlamak için bir fatura veya satın alma kanıtı gereklidir. Lütfen satın aldığınız ürünü üreticiye geri göndermeyin.

Kısmi İade Durumları

Aşağıdaki durumlarda yalnızca kısmi iadeler verilir:

  • Açık kullanım belirtileri olan kitaplar
  • Açılmış CD, DVD, VHS kaseti, yazılım, video oyunu, kaset veya plak
  • Orijinal hali dışında olan, hasarlı veya bizim hatamız dışında eksik parça bulunan ürünler
  • Teslimattan sonra 30 günden fazla bir süre sonra iade edilen ürünler

İadeler

İadeniz alındıktan ve denelendikten sonra, size iade edilen ürünü aldığımızı bildiren bir e-posta göndereceğiz. Ayrıca geri ödemeniz onaylanmış veya reddedilmiş olması hakkında da sizi bilgilendireceğiz. Onaylanması durumunda, geri ödemeniz işleme alınacak ve belirli bir süre içinde kredi kartınıza veya orijinal ödeme yönteminize otomatik olarak yatırılacaktır.

Geciken veya Eksik İadeler

Henüz bir geri ödeme almadıysanız, öncelikle banka hesabınızı tekrar kontrol edin. Ardından kredi kartı şirketinize başvurun; geri ödemeniz resmi olarak gönderilmeden önce biraz zaman alabilir. Sonra bankanıza başvurun. Geri ödeme yatırılmadan önce genellikle bazı işlem süreleri vardır. Bunların tümünü yaptıysanız ve hala geri ödemenizi almadıysanız, lütfen mamezonceramics@gmail.com adresinden bizimle iletişime geçin.

İndirimli Ürünler

Yalnızca normal fiyatlandırılmış ürünler iade edilebilir. İndirimli ürünler iade edilemez.

Değişimler

Yalnızca kusurlu veya hasarlı ürünleri değiştiririz. Aynı ürünle değiştirmek istiyorsanız, bize mamezonceramics@gmail.com adresinden e-posta gönderin ve ürününüzü şu adrese gönderin: İcadiye Mahallesi Cumhuriyet Caddesi 53B 34674 Üsküdar / İstanbul.

Hediyeler

Satın alındığında hediye olarak işaretlenmiş ve doğrudan size gönderilmişse, iadeniz için hediye çeki alacaksınız. İade edilen ürün alındıktan sonra, size bir hediye çeki gönderilecektir. Satın alındığında ürün hediye olarak işaretlenmediyse veya hediye veren siparişi daha sonra size vermek için kendilerine gönderdiyse, hediye verene geri ödeme yapacağız ve onlar da iadenizden haberdar olacaktır.

İade Kargo

Ürününüzü iade etmek için, ürününüzü şu adrese göndermelisiniz: İcadiye Mahallesi Cumhuriyet Caddesi 53B 34674 Üsküdar / İstanbul.

İade ettiğiniz ürünün kargo masraflarından siz sorumlu olacaksınız. Kargo masrafları iade edilmez. Geri ödeme alırsanız, iaşe masrafı tutarı geri ödemenizden düşülecektir. İkamet ettiğiniz yere bağlı olarak, değiştirilen ürünün size ulaşma süresi değişebilir. Daha pahalı ürünleri iade ediyorsanız, takip edilebilir bir kargo hizmeti kullanmayı veya kargo sigortası satın almayı düşünebilirsiniz. İade ettiğiniz ürünü aldığımızı garanti etmiyoruz.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

İade ve değişimlerle ilgili sorularınız için mamezonceramics@gmail.com adresinden bizimle iletişime geçin.