Workshoplar

PORSELEN TAKI ATÖLYESİ

Mamezon Atölye’de, çamur porselenden özgün takılar yaparak keyifli zaman geçiriyoruz! Kolye uçlarından küpelere, boncuklardan bileziklere kadar her detayı kendi tarzınıza göre şekillendirin. Takılarınızla sizi yansıtan bir hikaye anlatın.

seramik küp dekorlama atölyesi

Mamezon Atölye’de, kocaman bir seramik küpü istediğin gibi dekore ederek evine özgünlük katma şansını yakala! Vazo olarak kullan, odanı aydınlat, ya da sadece dekoratif bir parça olarak sergile. Bu atölyede, hayal gücünü serbest bırakarak evini kişiselleştirmenin keyfine var!

SERAMİK PANO İŞLEME ATÖLYESİ

Mamezon Atölye’de, bugünün sanatını geleceğe taşımak için bir araya geliyoruz! Seramik pano işleme atölyemizde, bugün yaratacağınız eserler, yarın antika koleksiyonlarında yer alacak. Özel bir pano oluşturarak bugünden unutulmaz bir miras yaratın.

MOZAİK AYNA / TABLO ATÖLYESİ

Mamezon Atölye’de, sıradanlığa meydan okuyarak kendinizi ifade etme zamanı geldi! Mozaik Ayna/Tablo Atölyesi’nde, canvas tablolara ve aynalara hayal gücünüzü yansıtan mozaik desenler oluşturuyoruz. Kendinizi ifade etmenin ve sanatınızı yansıtmanın keyfini çıkarın.

TAHTA BASKI ATÖLYESİ

Mamezon Atölye’de, yemek zamanınızı sanatla buluşturmanın zamanı geldi! Takım sevenlere özel olarak tasarlanmış baskı tahtalarımızla, tabaklarınızı şekillendirip sofralarınıza renk katıyoruz. Hem tabaklarınızı süsleyin hem de Amerikan servisinizi kişiselleştirin. Sofranıza sanatın dokunuşunu ekleyerek keyifli anlar yaşayın.

MUM ATÖLYESİ

Mamezon Atölye’de, kendi ışığınızı yaratmanın heyecanını keşfedin! Seramik kaplarımıza dökülen ve tamamen kişiselleştirilebilen soya mumlarımızla, evinize sıcaklık ve atmosfer katın. Mumlar tükense bile, seramik kapları evinizde kullanmaya devam edebilirsiniz. Kendi kişisel ışığınızı yakmak için bize katılın ve evinize sıcak bir dokunuş ekleyin!

ETAMİN ATÖLYESİ

Mamezon Atölye’de, sanatınızı günlük hayatınıza taşımanın vakti geldi! Seramikle bütünleşen desenlerden seçim yaparak işlediğimiz etaminlerimizi, yanınızda taşıyacağınız küçük çantalarla birleştiriyoruz. Her adımda kendi tarzınızı yansıtan bir eser oluşturun ve sanatınızı her zaman yanınızda taşıyın.

LİNOL ATÖLYESİ

Mamezon Atölye’de, günlük eşyaları sanat eserlerine dönüştürmenin keyfini yaşayın! Linol atölyemizde, linolyumları oyarak özgün desenler oluşturuyor ve bu desenleri bardak ya da tabaklarınıza baskı alıyoruz. Sıradan nesneleri sanatla buluşturarak kişisel tarzınızı yansıtın.

KAĞIT ATÖLYESİ

Mamezon Atölye’de, doğaya ve yaratıcılığa birlikte dokunuyoruz! Tohumlu kağıtlar mı yapalım, yoksa dekoratif kaseler mi? Kağıt atölyemizde, geri dönüşümün gücünü keşfediyor ve atıkları sanat eserlerine dönüştürüyoruz. Yaratıcılığınızı doğaya taşıyın ve sıradışı eserler yaratmanın keyfini yaşayın.

ÇOCUK SERAMİK ATÖLYESİ

Mamezon Atölye’de, yaratıcılığın sınırlarını genişletmek için bir araya geliyoruz! Ebeveyn katılımlı olarak 3 yaşından itibaren tüm çocuklarımızı atölyemize davet ediyoruz. Beraber belirlediğimiz konularda çamur ile üretim yapıyoruz. Minik eller, büyük hayallerle seramik dünyasına adım atıyor.

YARATICI ÇOCUK ATÖLYESİ

Mamezon Atölye’de, yaratıcılığın sınırlarını genişletmek için bir araya geliyoruz! Ebeveyn katılımlı olarak 3 yaşından itibaren tüm çocuklarımızı atölyemize davet ediyoruz. Her hafta farklı bir konuda hep birlikte üretiyoruz. Slime, çamur, kum… aklınıza ne gelirse! Minik eller, büyük hayallerle yaratıcılıklarını keşfetmeye hazır.